Uutiset

  

 • Lepaa Golf ry:n sääntömääräinen vuosikokous pidetään sunnuntaina 14.3. klo 16.00 alkaen Lepaan viinitilalla, Viinitilantie 12.
  Voimassa olevien kokoontumisrajoitusten vuoksi, pyydämme jäseniä ilmoittamaan sitovasti osallistumisensa vuosikokoukseen sähköpostitse lepaagolf(ät)lepaagolf.fi 10.3.2021 mennessä, jotta voimme määrittää mahdollisen etäkokouksen foorumin seuran resurssien puitteissa. Osallistumislinkki mahdolliseen etäkokoukseen lähetetään ilmoittautuneille sähköpostitse

  Kokouksessa käsitellään sääntöjen määräämät asiat
  Tervetuloa

  Hallitus

    Takaisin

  

LeG-uutiset

 • Lepaa Golf ry:n sääntömääräinen vuosikokous pidetään sunnuntaina 14.3. klo 16.00 alkaen Lepaan viinitilalla, Viinitilantie 12.
  Voimassa olevien kokoontumisrajoitusten vuoksi, pyydämme jäseniä ilmoittamaan sitovasti osallistumisensa vuosikokoukseen sähköpostitse lepaagolf(ät)lepaagolf.fi 10.3.2021 mennessä, jotta voimme määrittää mahdollisen etäkokouksen foorumin seuran resurssien puitteissa. Osallistumislinkki mahdolliseen etäkokoukseen lähetetään ilmoittautuneille sähköpostitse

  Kokouksessa käsitellään sääntöjen määräämät asiat
  Tervetuloa

  Hallitus

    Takaisin

Kaikki uutiset