Uutiset

  

 • Golfopettajana Lepaalla jatkaa Nora Ahtola, ja Nora on päivittänyt golfopetussivut kaudelle 2021. Pääpaino on tänäkin vuonna yksityis- ja pienryhmäopetuksissa sekä peliopetuksessa. Seuran jäsenille järjestetään tällä kaudella entistä useampi suosittu Teemailta, näistä tulee erillinen seuraposti sähköpostilla jäsensihteeriltä. Mikäli et saa omaa postiasi toukokuun alkuun mennessä, tiedustele teemailloista jäsensihteeriltä.

  Tervetuloa tunneille ja kursseille!
  Golfterveisin,
  Nora :)

    Takaisin

  

LeG-uutiset

 • Golfopettajana Lepaalla jatkaa Nora Ahtola, ja Nora on päivittänyt golfopetussivut kaudelle 2021. Pääpaino on tänäkin vuonna yksityis- ja pienryhmäopetuksissa sekä peliopetuksessa. Seuran jäsenille järjestetään tällä kaudella entistä useampi suosittu Teemailta, näistä tulee erillinen seuraposti sähköpostilla jäsensihteeriltä. Mikäli et saa omaa postiasi toukokuun alkuun mennessä, tiedustele teemailloista jäsensihteeriltä.

  Tervetuloa tunneille ja kursseille!
  Golfterveisin,
  Nora :)

    Takaisin

Kaikki uutiset